17 Nisan 2015

ING Bank Hesap İşletim Ücreti İadesi

Şubenizde bulunan 1***3495 no.lu hesabımdan kesilen işlem ücretlerinin iadesi ve tekrar kesilmemesi hususunda yardımlarınızı rica ederim. Aksi takdirde bankanızla çalışmayacağımı bildiririm.

Ergin 457 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Ergin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ergin18 Nisan 2015

    İlgili cevabınıza istinaden İng Bank a. ş sitesinizden şikayet bildirimini de yapmış bulunmaktayım. Yardımlarınızı rica ederim.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn Ergin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön