29 Nisan 2013 #1768214

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Almaya Başladılar!

2002 yılından beri yani oyak bank zamanın dan beri bu banka ile çalışıyorum bu güne kadar ne kredi kartı ücreti nede hesap işletim ücreti alınmıyordu Gelibolu da bulunan şube kapandı bizim hesaplar Çanakkale şubesine aktarılmış bundan dolayı artık bu paralar bizden de alınacakmış alınmaması için yol gösteriyorlar fakat tahsil ettikleri 109 TL geri ödemiyorlar bu konuda da yardımcı olmuyorlar herhalde ipleri kopartıp hesabı başka bankaya aktaracak gibiyiz öyle görünüyor.

Süleyman 49 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman02 Mayıs 2013

    29 Nisan 2013 Tarihinde ING bank hakkında hesap işletim ücreti almaları konusunda yapmış olduğum şikayeti müşteri hizmetlerinin aynı gün bana dönmeleri ve yaşamış olduğum sıkıntının giderilmesi için göstermiş oldukları ilgi ve alaka neticesinde beni tekrar 02 Mayıs 2013 günü arayarak bu güne kadar benden kesilen hesap ücretinin baba tekrar iade ettiklerini bildirdiler . ING banka çok teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn Süleyman Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 02/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Süleyman Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön