06 Şubat 2014 #2279960

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

ING Bank kredi kullanımı sırasında bana hesap işletim ücreti hakkında hiçbir bilgi verilmemiş olup taksitimi yatırmaya gittiğimde bana ekstradan hesap işletim ücreti ödemem gerektiğini ve bunun zorunlu olduğunu belirttiler. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vermediğim için bu ücreti almaları gerektiğini belirttiler.


Benden böyle bir talep olsaydı ona göre talimat verirdim. Ayrıca bankanızdan kredi çektiğimde tarafıma hiçbir evrak verilmediği için bunun yasal boyutu ile ilgili bilgi yok. Hem bana gerekli evrak verilmiyor hemde benden kredimin bitmesine 3 taksit kalmış para talep ediyorsunuz. Bir daha ki taksit ödememde bu paranın benden talep edilmemesi için ne gerekiyorsa yapın.

Ayşegül 74 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Ayşegül E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Ayşegül E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön