03 Şubat 2014 #2271066

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor

ING Bank Fatih Şubesinden kullanmış olduğum konut kredisi hesabında 300 TL civarında hesap işletim ücreti borcu çıkarttılar. Bazı aylar için 30 TL hesap işletim ücreti çıkarılmış. Döküm istedim vermediler. Her ay 46 TL civarında kesinti yapıyorlar. Ben konut kredisi için 50.000 TL faiz ödüyorum. Onlar açıklamada bulunmadan benden alınan fahiş hesap işletim ücretinden şikayetçiyim.

Nesrin 53 Okunma

Cevaplar

 • Nesrin07 Şubat 2014

  Ing Bank hakkındaki şikayetim halen devam etmekte olup,Çözüme ulaşıncaya kadar uğraşmaya devam edeceğim.

 • Nesrin07 Şubat 2014

  Ing bank 300 kusür lira hesap işletim ücretinin tahsil etmiş olduğu 156 TL.sını hesaba geri yetırmış.Henüz tahsil etmemiş olduğu 160 TL.sı halen borç gözüküp silinmemiş.Haklı şikayetim için hesap işletim ücretinin tamamı için işlem yapmalıydı.Tahsil edileni iade,borç kaydedileni de silmeliydi.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Nesrin U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Nesrin U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 05/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sn Nesrin U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön