24 Ocak 2014 #2254978

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank müşterisi olduğum için çok pişmanım. Adamlar Maaş hesabım olmasına rağmen Her ay Hesap işletim ücreti altında para kesiyorlar. Kredi kartı olsa tamam diyeceğim, ama hesap kartından da bu paraları kesecek kadar yetersizleşmişler. Paranın iadesi için talepte bulununca da, yok fatura otomatik ödeme talimatı alalım yok kredi kartı verelim. Hiç birini istemiyorum, ilk fırsatta şu bankadan kurtulacağım, bir daha asla kullanmayacağım.

Emrah 53 Okunma

Cevaplar

  • Emrah04 Şubat 2014

    Tekrar Selamlar İNG BANK. Geçmişte çekmiş olduğunuz hesap işletim ücretlerini yatırdınız, teşekkür ettik. Ancak 1 Şubatta Tekrar neden çektiniz ? Ben sizin gibi banka gerçekten görmedim. Artık size diyecek bir sözümüz kalmadı.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Emrah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Emrah A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön