18 Ocak 2014 #2241967

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2002 yılından beri askeri personel olduğum için ING Bank maaş müşterisiydim. 2013 yılı yazında hesaplarımı ve kredi kartımı kullanmadığım için kapattım. 30 Aralık 2013 tarihinde ING'den tüketici kredisi çektim. Kredi taksit ödemesi için hesaba 15 Ocakta EFT yaptım. 16 Ocakta 23,94 TL 2013 yılı 12.ay için hesap işletim ücret kesintisi yapıldığını gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradım ama sorularıma cevap alamadığım gibi her ay kesinti yapılacağını öğrendim. 30.12.2013 tarihinde çekmiş olduğum kredi için açılan hesaptan her ay para kesileceği neden tarafıma söylenmemiştir, 30 Aralıkta açılan hesaptan (2 günlük ) neden 1 aylık para kesilmiş, hesapta neyi işletip parasını kesiyorlar, nerede müşteri memnuniyeti.

Cengiz 94 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sn Cengiz T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Cengiz20 Ocak 2014

  Bugun 20 ocak henuz arayan soran yok. Eminimki kredi karti alin, otomatik odeme talimati verin vs. diyecekler. Umutla bekliyoruz bakalim, bekleyip gorecegiz. Musteri memnuniyeti mi onemli, bankanin para toplamasimi.

 • Cengiz18 Ocak 2014

  Konunun incelenecek 5 dk.sı var, her şey ortada 2 günlük hesaptan 30 günlük kullanım ücreti kesiliyor.Ayrıca kredi çekerek müşteriniz olmuş durumdayım, gerekli ücretleri zaten ödediğim kanaatindeyim sigorta, dosya masrafı vb. neden her ay hesaptan kesim yapılacak, neden kredi çekerken tarafıma bilgi verilmedi, neyimi işletiyorsunuz veya yönetiyorsunuz da karşılığını alıyorsunuz. Nerede kaldı müşteri memnuniyeti, gereken yapılmazsa hafta içi maaş bankamdan kredi çekerek tüm hesabı kapatacağımı bilgilerinize bende sunarım...

 • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sn Cengiz T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön