17 Ocak 2014 #2240901

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

17.01.2014 tarihinde hesabıma yatan paradan 49,80 TL hesap işletim ücret kesen ING Bank tan şikayetçiyim. Tepki olarak bir günde limitini tamamen kullandığım kredi kartımın derhal kapatılmasını talep ettim. İlk fırsatta da şubeye gidip bütün hesaplarımı kapatacağım.


Müşterinin safahatını gözetmeksizin 20 tl lik otomatik ödemeyi kredi kartı limitine tercih eden bankacılık anlayışı tamamen müşterinin parasını almaya yönelik çalışmaktadır. 49,80 hesap işl.ücretini+15tl eft ücretini+10 tl. kredi kartı puanımı bankanıza helal etmiyorum. Bir daha bankanızın önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. 12 yıllık sadık müşterinize verdiğiniz değer ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz için teşekkür ederim.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Mustafa Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön