03 Ocak 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank mevduat hesabımdan bugün itibari ile "2013 12. ay hesap işlem ücreti" açıklaması ile 7.98 lira bir kesinti olduğunu fark ettim. Bu işlem daha önceden hesabımdan hiç gerçekleştirilmedi. 2 yılı aşkın süredir bankanın müşterisiyim ilk defa kesinti oldu. Bu kesinti ücretin yasal olmadığı birçok mahkeme kararı ile sabittir.

Alınan bu ücretin kısa sürede hesabıma iade edilmesini ve bir daha böyle bir yanlışlığa bankanın düşmemesini talep ediyorum. Not: banka ile konu ile yapmış olduğum görüşmede ING Günlük paket alınması yada 2 adet fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda ücret kesintisinin olmayacağını, kesilen bu ücretinde iade edilemeyeceğini belirtiler.

Kayacan 118 Okunma

Cevaplar

 • Kayacan'ın Teşekkür Mesajı07 Ocak 2014

  talep ettiğim herşeye olumlu yanıt aldım. kısa sürede çözüm sağlandı

 • ING Bank Temsilcisi07 Ocak 2014

  Sn Kayacan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Kayacan'ın Teşekkür Mesajı03 Ocak 2014

  ilginize teşekkür ederim. sorunum kısmen çözüldü. tamamen çözülmesi için sözünüzü aldım.

 • ING Bank Temsilcisi03 Ocak 2014

  Sn Kayacan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön