02 Ocak 2014
Yorum Yap
#2208501

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank'ta bir süredir Turuncu Hesap'ta değerlendirdiğim mevduatımın bir miktarını bir yere EFT yapmam gerekti ve bu hesaptan doğrudan transfer yapılamadığından, vadesiz hesabıma bu meblağı aktarıp buradan EFT 'yi gerçekleştirecektim ki bir de ne göreyim? EFT yapacağım miktar vadesiz hesaba geçer geçmez, anında 15,96 TL tutarında bir kesinti yapıldı.


Bu duruma oldukça sinirlendim ve anında bütün mevduatımı bankadan çektim ve biraz sonra şubeye gidip tüm hesaplarımı kapatacağım. Kesilen meblağ önemli değil; ancak "Hesap İşletim Ücreti Yok", "Havale-EFT ücreti yok" diye tanıtım yapılıp bu şekildeki davranışından dolaylı yoldan ücret alınmasına son derece sinirlendim. .

Tuna 101 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sn Tuna B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ocak 2014

    Sn Tuna B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Ocak 2014

    Sn Tuna B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler