05 Şubat 2014 #2278176

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alıp İade Etmiyor

Hayatımda böyle bir kötü banka görmedim. Bir Kredi çektim bin pişman oldum. Kredi aldığımda illa yanında birde hesap açtılar sonra bu hesaptan her ay 9 TL hesap işletim ücreti kesmeye başladılar. Krediyi ve hesabı kapatmama rağmen 3 aydır hala bu hesap kapatılmadı. Telefonlar aradıklarım şikayet oluşturabiliriz deyip herhangi bir çözüm sunmuyorlar.


Şubeden gidip kapatma talimatı vermeme rağmen onlarda keyiflerine göre hareket edip herhangi bir işlem yapmıyorlar. Fakat her ay bu hesap işletim ücreti işlemeye devam ediyor. ING Bank paramı helal etmiyorum.

Yener 69 Okunma

Cevaplar

 • Yener12 Şubat 2014

  Bir Daha Asla ING ile çalışmayacagım nedeni Bakırköy Şubesindeki çalışanlar nedense hiçbirşekilde yardımcı olmuyorlar özellikle birkaç kez Burhan beyle görüşmemizde sürekli telefonu suratıma kapatıp meşgulle bırakıp benim sorunumu hiçbirşekilde düzeltmediler. ben artık vaz geçtim. İki hesabım var birinin kullanmadığım için kapatmak istedim bir hafta uğraştım fakat sonuç alamadım. Hesap açmak için sadece 3 dakikada bu işi hallettiler fakat kapatması mümkün olmadı ben artık vaz geçtim. Kredi ödememi kapattıktan sonra bu banka ile bir daha asla çalışmayacagım. Bu arada şikayet var üzerinden şikayetim hakkında yapılan dönüşte çok ama çok teşekkür ederim istediklerime cevap verdikleri için . Bakırköy şubesindeki müşteri temsilcilerini allaha havale ediyorum...

 • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2014

  Sn Yener F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Yener F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sn Yener F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön