06 Eylül 2013 #1997562

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınmayacaktı!

2012 yılı ekim ayında ING Bank'tan 10 yıl vadeli konut kredisi kullandım. Banka yetkilisi bana hesap işletim ücreti yada başka ad altında ücret alınmayacağını söylemişti. Bende ona güvenerek kredi kullanmıştım. Her ne olduysa aradan 3 yıl geçti ve geçtiğimiz ağustos ayında benden 50 lira hesap işletim ücreti kesildi.


Hemde hiç haber vermeden tek taraflı olarak. Bu Ülke'nin Hukuk Devleti olduğunu düşünüyorum. Böyle bir işlem nasıl yapılabiliyor. Bu bankayı siteniz aracılığı ile kınıyorum. Bu bankaya en ufak bir güvenim kalmadı.

Enver 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Enver G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Enver10 Eylül 2013

    ıng bankası ile bundan böyle mevcut sözleşme şartları dışında en ufak bir bankacılık ilişkim olmayacak.bundan emin olabilirsiniz.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Enver G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön