03 Nisan 2013 #1723465

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Ingbank İstanbul/Bahçekapı Şubesi müşterisiyim.Şubenizden konut ve ihtiyaç kredisi olmak üzere kredi kullandım. Konut kredisini bitirdim, ihtiyaç kredisi halen devam etmektedir.Bu kredilere istinaden adıma açılan hesaptan daha önce hesap işletim ücreti kesilmezken son 1 senedir bu ücretin kesildiğini hatta şubat 2013 ten önce 6 küsür tl kesilirken şubat 2013 te 16,80 tl kesildiğini gördüm.


Bu şubenizi aradım ama bırakın ilgilenecek birini telefona cevap verecek birisini bile bulamadım. Ingbank internet sitesinden de şikayette bulundum ama malesef dönüş yapılmadı. Bu haksız kesintilerin tarafıma iade edilmesini ve ipotek fek yazısının da ücret talep edilmeden tarafıma verilmesini istiyorum.

Mustafa 138 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Mustafa T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Mustafa T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön