19 Mart 2013 #1694853

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Hesap açtırırken günlük paket olacak hesap işletim ücreti olmayacak dediler kredi kartınıda bankamatik kartınıda sattılar sizi arayacağız otomatik ödeme talimatı vereceksiniz aradığımızda dediler, 18/03/2013 de 50 TL hesap işletim ücreti kesmişler, hesap ta alt tarafı 100,00 TL vardı yarısını almışlar.


1000 TL olsaydı hesaptı 500 TL sini mi keseceklerdi, bankayı aradığımda da sizin takip etmeniz gerekirdi bu işlemleri geri iade mümkün değil diyerek konuyu kapattılar, bide reklam yaptılar sözünüz bonus verelim aylık 500 TL harcama sözü verin bizde size 50 TL bonus verelim konuyu kapatalım dercesine.

Halil 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön