08 Mayıs 2013 #1785771

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Astsubayım son günlerde ING Bank yaptıkları akıl alır gibi değil İzmir Karabağlar şubesinden 2 ad
İzmir yenigün şubesi İzmir Hatay şubesi ve kayseri şubelerinden 5 hesaplarım varmış kapattırmak için dilekçeler verdim hesap donmuş nedense 2013 yılından çıkartılan hesap işletim ücreti 70 tl 07. 05. 2013 itibariyle dilekçe verdim.


Alo bankacılıkla görüştüm şikayet kodu:83533 öğrendiklerim tlf hesap kapatılamıyor her bir şube ayrı ayrı hesap kapatıyor int gözükmeyen hesap işletim ücretlerini (70 tl) ödemeden hesap kapatılamayacak mı oyak şubesi bize ya ING veya *** şart koşuyor *** hesap ücreti alınmıyor artık güven diye bir şey bırakmayan ING Bank kredi kartlarını da iade ederek sonsuza kadar terk etmek istiyorum .

Ayhan 110 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan09 Mayıs 2013

    09.05.2013 itibariyle tüm hesaplarımı sonunda kapatabildim ing bank kayseri personeli ve müşteri temsilciliğinden arayan Tuğba hanımın gayretlerine teşekkür ediyorum...Bu arada otomatik olarak internet bankacılığı da kapanıyormuş maalesef ,sadece kredi kartı olan birisi için hesabın yoksa int bankacılığı da yok demektir, buda büyük bir eksi...Alınacak ders vadesiz hesapları takip edip maaş alımı başka bank devredildiğinde v.s nedenlerle kullanılmayan hesapları anında kapattırmak, çoğu banka artık hesap işletim ücreti sistemiyle, karına kar katıyor...

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Ayhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Ayhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön