24 Nisan 2013 #1759767

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

2011 yılı Ocak ayında ING Bank Köroğlu,Ankara şubesinden kredi çektim,bu sırada açılan hesaptan hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi.2012 yılında bana bildirilmeden hesap işletim ücreti alınmaya başlandı.2013 Ocak'ta şubeye gittim 2 tane otomatik ödeme talimatı verin alınmasın dendi, ben de 2 telefon faturama ait talimat verdim.


Ocak,şubat,martta alınmadı, nisan ayında tekrar alınmaya başlandığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım bana 2012 yılı birikmiş ücret düşüyor dendi.Söz tutmamanın yanında,bu gayrı resmi işlemin kanıtıdır. Çünkü internet sayfasında "2013 Yılı 3.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti" adında kesiliyor. Bir avukata bunu yapmayacaklardı,artık bitti,yarın ilk işim dava açmak!

Baki 70 Okunma

Cevaplar

 • Baki03 Nisan 2014

  ING Bank benle görüştü evet ama çözüm üretmedi. Ben de tüm vadeli-vadesiz banka hesabım, kredi kartım ne var ne yoksa kapattım. Şuan kafam rahat.

 • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Sn Baki Can M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sn Baki Can M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 25/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sn Baki Can M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön