05 Nisan 2013 #1725708

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Hesabımdan 2013 yılından itibaren (turuncu hesap olmasına rağmen uygulama nedeniyle benim rengimi mor ve kırmızıya çevirdi) bana tahsis edilen kredili mevduat hesabının bağlı olduğu vadesiz hesaptan her ay 50 TL masraf alınmak, hatta ne zaman ne kadar bakiye yakalarsa bunu sistem yapmakta.


Sayın yetkililer, Neyin hesap işletim ücreti? ben bir sanayi firması değilim. O kadar kötü hizmet var ki, bu ödenen asgari ücrete yakın ve ben şahsen bir bankacıya bakıyorum demektir. Hem de o kötü olan hizmetinize. Habersiz paranızın alınmasına ne dendiğini sizler daha iyi bilirsiniz. Pahalı insanları reklamlarda oynatıp bedelini halktan mı çıkarıyorsunuz? Ayıptır, günahtır...

Sule 75 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Şule T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sn Şule T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön