04 Mayıs 2013 #1778616

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Ing banktan KULLANMAK ZORUNDA KALDIĞIM araç kredimi 5 aydır itina ile geri ödüyorum. Bugün sabah tekrar kredimi ödemek için eft yaptım. internet şubesinden girip kredimi ödeyecektim ki 30tl hesap işletim ücreti kesilmiş para hesaba düşer düşmez Kayseri şubesi ile görüşeyim dedim abartısız yarım saat aradım telefonu açan olmadı.


Müşteri temsilcisi ile görüştüm.yapılacak bir şeyin olmadığını söyledi. Dedim ki bulunduğum ilçede şubeniz yok elden yatıramam bana yol gösterin ben kredimi nasıl geri ödeyeceğim cevap yok. Bende bankacıyım bizde de var işletim ücreti,hesabı kullanan müşteriden al, kredi geri ödemesinden asla alınmaz.

Onur 67 Okunma

Cevaplar

 • Onur29 Mayıs 2013

  İlgi alakasından dolayı Müşteri hizmetlerindeki arkadaşa çok teşekkür ederim. gerisi aynı....

 • ING Bank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Sn Onur Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Onur Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sn Onur Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön