02 Nisan 2013 #1721043

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

Uzun zamandır turuncu Hesap ve Bonus Platinum Kredi Kartını aktif olarak kullandığım ING Bank'ın vadesiz hesabımı kontrol ederken 2013 yılı 4 veya5 aylık Hesap işletim ücreti adı altında 35 tl ye yakın bir kesintisini yaptığını fark ettim ilgili tutarın iade edilerek tarafımı bilgilendirmenizi aksi halde söz konusu vadesiz hesabım ile birlikte diğer vadeli hesaplarımın da tamamen kapatılmalarını önemle arz ederim. 2012 yılında da hesap işletim ücreti yansımış fakat tarafınızca hesabıma iade edilmişti.

Yunus 52 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Yunus Emrah Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Yunus Emrah Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön