27 Temmuz 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

16 ay önce Çorlu ING Bank'tan tüketici kredisi kullandım. 10 ay kadar ödedikten sonra bana hesap işletim ücreti çıkardılar. Otomatik ödeme talimatı vermezsem hesap işletim ücreti alınacağını söylediler.


1 adet otomatik ödeme talimatı verdim bu defa kredi kartı gönderdiler.Kredi kartı istemediğim için almadım.Bir süre sonra müşteri hizmetlerinden arayarak kredi kartını almadığım için hesap işletim ücretini alacaklarını söylediler.


Ayrıca şimdide kredi ödememi gişeden ödemem halinde 5 lira para alacaklarmış. Şu an 8 ay ödemem kaldı. Param olsa hemen kapatıp bir daha o bankadan içeri adımımı atmayacağım.

Nurettin 27 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sn Nurettin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sn Nurettin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön