23 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alındı!

ING Bank'dan bireysel kredi almıştım ve şimdiye kadar hiç bir ayı atlatmadan düzenli ödüyorum 1 senedir. Fakat dün ödemeye gittiğimde Ataköy şubesinde bana Nisan ayını ödemediğim söylendi, aksini iddia edince o zaman makbuzunuz ile ödemiş olduğunuz şubeye gidin dediler. Bugün 4. Levent/Sanayi şubesine gittim o ödenmemiş gözüken Hesap işletim ücretiymiş. Yok efendim herkesde varmış yeniymiş filan. 250 TL ödediğim kredi için 530 küsür TL para istediler. Nasıl bir hesap işletim ücretiyse artık. Birikmiş diyor bir de bana. Ben zaten her ay faiziyle ödüyorum hiç geciktirmemişim nasıl birikiyor bu.

Murat 115 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn Murat M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sn Murat M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön