31 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10727916

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Alımı Yaptı!

Ben 5 yıldır kredi çektim bankamatikte vardı hesap işletim ücreti için başvurduğumda bana biz kesinti yapmıyoruz diyorlar. 5 yılın kesinti yapılmadı mı dediğimde hayır dediler. Bu nasıl iş bana acilen bu konuda yardım etmenizi umuyorum. Yoksa Tüketici Hakları'na aynısını söyleyeceğim.

Zafer 380 Okunma

Cevaplar

  • Zafer31 Temmuz 2018

    Işletim ücreti hakımda bilgi almak için bankaya ve müşteri temsilcisini aradım o da bankanıza başvurun diyorlar çocuk oynatiyorlar vallahi yok arkadaş ilgili makama başvurmak gerekiyor ve bana böyle bir hakkınız yoktur diyorlar araştıracak sonuna kadar bakalım ne cikacak neden bu konuda ilgisizsiniz

  • ING Bank Temsilcisi31 Temmuz 2018

    Müşterimiz Sn Zafer S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler