06 Eylül 2013 #1997509

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldılar!

2 yıl önce 6000 TL tüketici kredisi çektim. Taksitleri 170, 88 TL hesabı kredi çekerken açtılar ve sadece kredi ödemesini yapıyorum. İlk yıl hesap işletim ücreti alınmadı. Sonraki yıllar kredi ödemesinden kalan tutarlar hesabımdan süpürüldü, toplam 4, 15 TL. Daha sonra ödeme yapmak için para göndertiyorum anında kesinti yapılıyor.


49, 98 TL Haziran ayında, 32, 97 TL Temmuz ayında hesap işletim ücreti aldılar. Her ay ödeme yapmamı zorlaştırıyorlar. Çağrı merkezleri ne bir kayıt alıyorlar ne de bir şikayet kabul ediyorlar. Karşınıza çıkan personel kesinlikle ücret iadesi olmayacağını söylüyor. Sözleşmede olmayan gizli meblağlar tahsil ediliyor. Müşteri No:6***8. Paramın iadesini istiyorum. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Yaşar 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Yaşar B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Yaşar B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön