27 Ekim 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı

Çekmiş olduğum tüketici kredisi ne ilişkin bana açılmış olan ve kredi taksitlerimi ödediğim hesabımdan, hesap işletim ücreti adında bana hiçbir şekilde bilgi verilmeden hesabımdan kesilmiş. Aynı zamanda bu işlem hesabımda yeterli bakiye olmadığından kredili mevduat hesabımdan temin edilerek gerçekleştirilmiş.


Hesaplarımı sıfırlamak için yolladığım tutarların hepsini de yine hesap işletim ücreti olarak aldığı için hesaplarımı kapatamıyorum. Bilgi almak amaçlı aradığım müşteri hizmetlerinden fatura otomatik ödeme talebi vermem istendi. Şahsıma bilgi verilmeden kendi hesabımda yapılan bu işlemlerden ötürü ING Bank'tan şikayetçiyim ve kesilen tutarların tarafıma geri ödenmesini istiyorum.

Yahya 729 Okunma

Cevaplar

  • Yahya13 Kasım 2014

    iade ettiğiniz hesap işletim ücretini hesabı kapatmak istedğimde hesap kesim tarihini bekleyin diyerek kapatmadı 4 gün sonra hesap kesildi ve tekrar hesap işletim ücreti aldı

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Yahya B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Yahya B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön