23 Eylül 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı

Bankanızdan 3000 tl kredi çektim ve kredi kartı aldım . Bir kaç paket alınması ve otomatik ödeme verilmesi durumunda kredi kartı aidat kesintisi yapılmayacağı bilgisi verildi, fakat vadesiz hesaplar için herhangi bir kesintiden bahsedilmedi. Kalan 2 kredi borcumun taksidinin parasını hesabıma yatırdım, fakat ileri tarihli borçları internet şubesinden ödeme yapamadığım için (nedense??) şubeye gittim, fakat hesabımda para eksik çıktı detaylara baktığımızda 49 TL vadesiz hesabımdan haberim olmaksızın çekim yapılmış. Ne telefon, nede internet şubesi çözüm sağlayamıyor. İadesini talep ediyorum.

İlhan 462 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn İlhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn İlhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön