30 Ocak 2014 #2267060

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı

Ağustos 2013 yılında ING Bank'tan kredi çektim. Kredi çekerken sadece 2 faturamı otomatik ödeme vermem söylendi ben vermedim ve verdikleri kartları iptal ettirdim. Fakat bana kredimin 6 taksiti yaklaştığında ING Bank'tan SMS gönderdiler.


01.03.2014 tarihi itibariyle 9.35 TL hesap ücreti artığını yazmışlar. Bundan önce olanlardan bana hiç bankaya kredi yatırırken söyleyen olmadı. Demekki 5 aydır birikiyor ve benim hiçbir bilgim yok. Ben daha öncede başka bankalardan kredi çektim hiçbir zaman hesap işletim ücreti ödemedim. Bu nasıl bir banka anlamadım. Zaten en yakın zamanda kredimi kapatıp bir dahada bu bankayla asla çalışmam.

Firdes 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Firdes K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Firdes K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön