28 Ocak 2014 #2262071

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı

ING Bank'ın Ankara/Ostim Şubesinde "turuncu hesap" açtırmıştım, fakat bu sırada daha sonra öğrenmiş olduğum bir vadesiz hesap açılmış (haberim dahilinde değil) ve bu vadesiz hesapla ilgili 68,00 TL'lık bir hesap işletim ücreti işlemiş. Ben internet bankacılığını aktif olarak kullanan birisi olarak böyle bir hesabı hiçbir zaman hesaplarım içerisinde görmedim. Yani açılan vadesiz hesap ve uygulanan işletim ücreti benim bilgimin dahilinde gerçekleşmemiştir. Ben kesinlikle bu ücreti ödemeyeceğim, çünkü bana hiçbir şekilde bilgi verilmemiştir ve tesadüfi bir şekilde öğrenmiş bulunmaktayım. Bu ücretin banka tarafından en hızlı şekilde sıfırlanmasını talep etmekteyim.

Gökçe 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Gökçe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Gökçe T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön