12 Aralık 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Temmuz 2012 de kasa kiraladım bir sene sonra kasayı yenilemeye gittiğimde hesap işletim ücreti, talep ettiler bu uygulamanın Kasım ayında çıktığını söylediler, bu tarafıma hiç bir şekilde bildirilmedi. Bankaya şikayet dilekçesi yazdım geri dönüş olmadı bankadaki memur da yaptığı bazı şeylerle kasayı tekrar kiralamama neden oldu bir şekilde kasayı kiralamaya mecbur bırakıldım. Kasayı ne zaman açmaya gittiysem de görevli memurun kaprislerini çekmek zorun da kaldım ilk defa banka ile çalışmıyoruz bana hesap işletim ücreti var fatura getir iki tane bu ücret alınmasın dense yapardım bu sene fatura verdim ücret ödemiyorum, söylenince yapıyoruz bizde, ama söylemek pek işlerine gelmiyor.

Buket 31 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sn Buket K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi12 Aralık 2013

    Sn Buket K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön