01 Nisan 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

ING Bankın 2004 ten beri müşterisiyim bu güne kadar benden hesap işletim ücreti alınmadı geçen gün bana hiç sorulmadan 65 tl hesap işletim ücreti kesildi. ben ilk sözleşme imzaladığımda böyle bir şey yoktu. bu para benden kesilmeden bana sorulması gerekirdi.


Banka hesaptaki parayı kendi parası gibi değerlendiremez. hesaptaki para benim param. bankanın bu yaptığı bana göre haraç almak. bende buna istinaden bu bankada bulunan bütün hesaplarımı kapattım. paramı geri istiyorum ve ölene kadar mecbur kalmadıkça bir daha bu bankayla çalışmayacağım.

Hakan 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sn Hakan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Hakan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön