17 Eylül 2013 #2015628

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Aldı!

OYAK kaynaklı ikraz kredisi çektik. Bize tebliğ edilen ele geçecek tutardan, hesabımıza 43 TL eksik yatırılmıştır. ING Bank ile yaptığımız görüşmeden herhangi bir sonuç alamadık. Oyak kurumunun ING Bank ile olan protokolünde, bu tür masrafların bizlerden talep edilmeyeceği söylenmişti. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Emrah 86 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

    TEŞÜKKÜR EDERİM, BANKA BENİMLE İRTİBATA GEÇTİ VE İADE GERÇEKLEŞTİ.

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Emrah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Emrah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön