26 Ekim 2016 #6783916

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Para Kesiyorlar

1 ay evvel iş yerime gelen bir personel ücretsiz pos makine verdiklerini sadece ve sadece aylık 15 TL aldıklarını söyledi bizde tamam olur buyur dedik. Özellikle üzerine basa basa defalarca sordum hesap işletim ücreti var mı diye hayır alınmayacak dediler. Tek yapmam gereken fatura üzerine iban numarasını kaşe ile basıp yollamam olacak dediler. Onu da yaptım. Pos makinesinin 230 TL çektim bu arkadaşlar 230 TL'nin 80 TL'sini hesap işletim ücreti kesmişler. Bankaya gittim aylık 20 TL keseriz işine geliyorsa çalış gelmiyorsa kapat post makinesini dediler mecburen kapattım. Hakkımı helal etmiyorum.

Niyazi 1.049 Okunma

Cevaplar

  • Niyazi28 Ekim 2016

    İng zahmet etmiş bana mesaj atmış hesap işletim ücreti yasal hakkımız demiş. Kardeşim 1 aylık ücretin 80 TL. Mı haram olsun Rabbim yedirmesin size.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ali G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Ali G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön