30 Ocak 2014 #2266799

ING Bank Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesilen Paralar!

ING Bank tarafından şahsıma hesap açılmış ve çeşitli fon yada bankacılık işlemlerine üye edilmişim ve bunun sonucunda 4-5 aydır benden hesap işletim ücreti adı altında para kesmişler. 2 gün önce adıma hesap açan şubeye gittim (İstanbul İkitelli) bu hesapları kapattırdım.


Fakat kesilen paraları iade etmediler. ING Bank'ın uyguladığı şubenin içinde nefes alandan bile para alma politikasını şiddetle kınıyorum. Şahsım adına benden habersiz açılan hesaplardan kesilen paraların iadesini talep ediyorum.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön