31 Ekim 2014

ING Bank Hesap İşletim Ücreti

ING Bank Beyazıt şubeden kullanmış olduğum tüketici kredisine istinaden kredili mevduat hesabı açılmıştır. Şube görevlisi kredili mevduat hesabının kredi kullandığım için açıldığını söyledi ve hesap işletim ücretinin ödenmemesi içinde 1 tane otomatik ödeme talep ettiler. Bende otomatik ödeme talimatı verdim.


Hesap işletim ücretinin de bu sayede olmayacağını söyledi kredili mevduat hesabımda gecikmeye girdi ve ben ödeyerek kapattım. Otomatik ödeme talimatım halen devam etmekte olmasına rağmen her ay hesap işletim ücreti alınmaktadır. Banka bu paranın geri ödemesinin olmayacağını söylüyor. Şubedeki personelinin eksik bilgi vermesini ben fazladan para ödeyerek çekmek durumunda kalıyorum.

Ümit 470 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Ümit B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Ümit B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön