02 Mayıs 2013 #1775668

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Ing bank 34609**** T. C nolu müşterisiyim. Bankadan daha önce şikayetçi olmuştum cevap alamadım bu kez hesap işletim ücreti tahsilatı ile ilgili sıkıntım var. Nisan ayında belirli dönemlerde hesabımdan 3. 48tl, 16. 6tl, 25. 25tl, 15. 6tl ve 34. 38 tl hesap işletim ücreti adı altında beş defa para kesilmiştir. Ben bugün ilçemde bulunan tüketici hakem heyetine şikayetçi olacağım zaten Türkiyede ki bankaların keyfi uygulamaları hepimizi canından bezdirdi . Bu meblağların acilen tarafıma iadesini istiyorum.

Pınar 132 Okunma

Cevaplar

 • Pınar'ın Teşekkür Mesajı14 Mayıs 2013

  Tüm sorunlar çözüldü.Kesilen ücretler iade edildi .Tüm bu süreçte personel çok kibar ve donanımlıydı . Teşekkürler İNg bank ve teşekkürler Tuba hanım :)

 • Pınar14 Mayıs 2013

  Tüm sıkıntılarım çözüldü .2 gün boyunca özel olarak ilgilenildi ve kesilen ücretler hesabıma yattı.Teşekkürler Tuba hanım :)

 • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Sn Pınar C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Pınar C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sn Pınar C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön