03 Eylül 2014
Yorum Yap
#2665080

ING Bank Hesap İşletim Ücreti

22nisan2014 tarihinde ING Bank'tan hesap açtırdım aynı zamanda İ*** ve V***'la çalışıyorum ancak bu banka her ay hesap işletim ücreti adı altında para kesiyor (9,33). Çağrı merkezini aradığımda istediğiniz yere şikayet edin birşey yapamazsınız kesilir yada otomatik ödeme talimatı verirsiniz denildi.


Birey olarak böyle bir zorunluluğum olmadığı gibi ayrıca benim hesabımdan benden habersiz parada çekilemez zira hesap açtırırken hiç bunlar söylenmiyor diğer çalıştığım bankalarda hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Üşenmeden davamı açıp hakem heyetine başvuracağım hesabımı iptal edip bir daha asla ING Bank'la çalışmayacağım, müşteri memnuniyeti sıfır, paramın hesabıma geri iade edilmesini istiyorum.

Pınar Pınar 399 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Pınar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Pınar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler