01 Şubat 2014 #2270142

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Bursa Nilüfer Şubenizden iht. kredisi kullandım. Dosya masrafı ve sigorta ücretinin haricinde başka bir masrafın olup olmadığını bankadaki çalışana ısrarla sormama rağmen başka hiçbir masrafın olmadığını söyledi.


Ocak ayı taksitimi yatırmama rağmen kredi ödemesinin son günü kredi ödemesi gecikti diye mesaj geldi. 2013 yılının 12.ayı İçin Hesap İşletim Ücreti adı altında kredi ödemesi için yatırdığım paradan haksız olarak 39.97 TL çekilmiştir. Ayrıca 3 kere de aynı gün içerisinde 3.15, 3.15, 3.00 TL gecikme bildirim ücreti çekilmiştir. Hesap işletim ücreti için müşteri hizmetlerine daha önce bıraktığım
55771 numaralı şikayetime cevap verilmemiştir. Mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ederim.

Füsun 100 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Füsun Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Sn Füsun Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön