11 Eylül 2013 #2006040

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bankasından çektiğim krediye istinaden geçen ayki ödememde tarafımıza bilgi verilmeden hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiş. Kredi ödememi 4 gün öncesinden yaptım. Bankaya direk kredi hesabıma yatırın dememe rağmen banka parayı önce vadesiz hesaba yatırıp sonrada kredi günü gelince hesaptan çekiyorlarmış.


Kestikleri hesap işletim ücretinden dolayı geçen ayki kredi ödemem yapılmamış.Kredi kartı,sigorta yada bankanın herhangi bir ürünü için defalarca tarafıma telefon açan banka kredimin ödenmediğine dair tarafımı aramadı. Bu ayki ödemem de öğrendim ki geçen ayki kredi taksitim ödenmemiş. Kesilen ücreti geri istiyorum. Banka genel müdürlüğü bu gecikmeyi ve beni mağdur etmeyi nasıl açıklayacak?

İbrahim 82 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı25 Eylül 2013

    Genel müdürlükten aranarak mağduriyetim giderildi,Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn İbrahim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn İbrahim K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön