09 Eylül 2013 #2002353

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank'ın 15****7 nolu müşterisiyim. Uzun yıllardır (Oyak Bank) zamanından bu yana da düzenli olarak çalışmaktayım. Bugün başka bir bankadan, ING'deki hesabıma eft gerçekleştirdim. Lakin ING internet şubesine girdiğimde beynimden vurulmuşa döndüm.


ING Bank, benden hesap işletim ücreti adı altında (eft hesabıma düşer düşmez) 49, 98 TL hesap işletim ücreti kesmiş. Zaten kredi kartı ve kmh müşterileriyim, benden yeri ve zamanı geldiğinde gereğini tahsil ediyorlar. Bu 49, 98 TL de neyin nesi? Derhal hesabıma geri iade talep ediyorum!

Merter 110 Okunma

Cevaplar

  • Merter'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Sorunun çözülmüştür, teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Merter Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Merter Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön