04 Eylül 2013 #1993703

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Turuncu hesabıma para eklemek için ING Bank şubeye gittiğimde kalabalık olması sebebiyle matik aracılığıyla hesabıma yatırıp oradan turuncu hesabıma aktarırım düşüncesiyle parayı bankamatikte görülen Gazipaşa hesabıma yatırdım eve gelip internet bankacılığından işlem yapmak istediğimde paranın eksildiğini gördüm.


Hesap detayında 2013 Yılı 8.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti başlıklı 21.37 TL kesintisini gördüm. Bu bedelin iadesini talep ediyorum. İade etmediğiniz takdirde diğer mercilere başvurup daha önce iade ettiğiniz gibi iade edebileceğinizi belirtiyorum. Ancak o süreç biraz daha uzun sürdüğü için böyle küçük meblağ için müşteriyi zora sokmayacağınızı düşünüyor iade talebimin kabulünü rica ediyorum.

Halil 114 Okunma

Cevaplar

 • Halil'in Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

  Hızlı ve beklediğim çözüm ile buradaki başvuru talebimi sonuçlandırdığı için teşekkür ediyorum

 • Halil05 Eylül 2013

  Sorun, istediğim şekilde çözüme kavuşmuştur. Şikayervar.com ve İngbank'a hızlı sonuçlandırma ve iletişim için teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sn Halil K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön