02 Eylül 2013 #1989615

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

İzmir Bornova Çamdibi ING Bank şubesinden 20/06/2011 tarihinde kullanmış olduğum tüketici kredisini 17/07/2013 tarihinde erken kapattığım için tarafıma iade edilmesi gereken sigorta parasının benim bilgim dışında banka tarafından hesap işletim ücreti olarak kesildiğini öğrendim. Gereğinin yapılmasını ücretin tarafıma iadesini rica ederim.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sn Mehmet K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön