24 Ağustos 2013 #1973793

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank maaş müşterisi iken maaş hesabımı kapatmadım. 25 Temmuz 2013 tarihinde 103 lira para ödedim. Ben bu hesabı hiçbir şekilde kullanmıyordum. Normal bir şekilde bankaya gidip kredi borcumu yatırıyordum. Ama bu zamana kadar ING çalışanlarından hiçbiri bu hesabınız açık sürekli borcunuz birikiyor diye haber vermedi.


Bu şekilde bu borç sürekli artsaydı kim ödeyecekti. Bu hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Cevap verilmemesi takdirde farklı mecralarda hakkımı arayacağım. Ayrıca şu anda hala 21. 34 kuruş daha yansıdığını söylüyorlar. Bakalım nereye kadar gidecek bu iş?

Aysel 23 Okunma

Cevaplar

 • Aysel02 Eylül 2013

  teşekkürler birde 103 lira ödememin açıklaması yapılırsa daha çok memnun olucam ayrıca ben bu sorun için şubeyede gittim ama tam bilgi alamadım şimdiden teşekkürler..

 • Aysel02 Eylül 2013

  şikaytimle ilgili olarak genel müdürlükten arandım ve hesap işletim iadesi ücreti hesabıma yaırıldı.ancak 25 temmuz 2013 tarihinde kredi ödemem hariç 103 liranın açıklaması hala yapılmadı :(

 • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sn Aysel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Sn Aysel P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön