12 Nisan 2013 #1738777

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

İNG banktan kredi kullandım. Kalan son 2 taksitimi erken ödeme yaptım. Erken ödeme indirimi almayı beklerken, ödeme planımda yazmayan birikmiş hesap işletim ücreti tahsil edilmek istendi. Kredimin tüm ödemelerini yaptım fakat banka personelinn bana söylediği , " hesap işletim ücretini ödemeden borcu yoktur yazısı alamayacağım" idi. Çünkü hesap işletim ücreti yüzünden hala bankaya borçluymuşum. Bankadan tek istediğim borcu yoktur yazısı alıp ING bank ile tüm ilişiğimin borçsuz bir şekilde kesilmesidir.

Gülnihal 94 Okunma

Cevaplar

 • Gülnihal22 Nisan 2013

  Merve Hanım'a yardımlarından dolayı teşekkür ederim ing bank personeli içinde en iyisi ve ilgilisi kendisini gördüm.sadece Merve hanım için bankaya çalışmaya devam edebilirim.ama diğer çalışanlarınıza önce müşteriye saygıyı öğretmelisiniz.ne mutlu size evre hanım gibi birtane de olsa çalışanınız var

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Gülnihal T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gülnihal16 Nisan 2013

  Yok bu bankanın bu ülkede battığı günü görmeden rahat etmem artık.bukadar haram para yemeyi seven bir banka daha olamaz ya az kaldı inşallah

 • ING Bank Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sn Gülnihal T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön