03 Nisan 2013 #1722712

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Çalıştığım firmada, maaş hesabı olarak açılan hesaba tanımlanan destek hesaptan hesap işletim ücreti kesilmekte. Bu durumu fark ettim ve hesabın borcunu yatırdıktan sonra İngbank çekmeköy şubesine hesabımın kapatılması için başvuruda bulundum. Üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hesabım kapatılmamış ve kullanmadığım hesaba 28.03.2013 tarihinde 29 tl hesap işletim ücreti yansıtılmış.


Bu durumu ingbank şikayet bölümüne 55327 talep numarası ile bildirdim fakat bir sonuç alamadım. Hesabımı bugün kontrol ettiğimde borcun arttığını ve 32tl olduğunu görmekteyim. Bu durumdan şikayetçiyim. Buradan da sonuç alamazsam artık başka yollara başvuracağım.

Uğur 148 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sn Uğur K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön