09 Mayıs 2013 #1787243

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

ING Bank ihtiyaç kredilerimin ödemesini internet üzerinden yapıyordum. Daha sonra bu bankadan aylık hesap işletim ücreti uygulamasından dolayı bulunan ürünlerimi iptal ettim.Sonrasında kredilerimin ödenebilmesi için hesabımın açık kalması gerektiğini söylediler neyse dedim sonra fark ettim ben kredi ödemek için hesabıma bir miktar para geçtiğimde aylık hesap işletim ücretleri 3-5 liradan 30-35 liraya çıkmış banka yetkililerini aradığımda GÜNLÜK PAKET(Kredi kartı, destek hesap, otomatik ödeme) açtırırsanız aylık hesap işletim ücreti yansımaz dendi. Bende yani biz bu parayı her şekilde alırız diyorsunuz dedim biraz daha görüşüp telefonu kapattım.

Raşit 56 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sn Raşit P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Raşit09 Mayıs 2013

    standart cevaplar bırakın göz boyamayı icraat yapın

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Raşit P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön