09 Mayıs 2013

ING Bank Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızdan kullanmış olduğum kredinin ödemelerini yapmak için hesabıma para yatırıyorum bu yatırmış olduğum paranın bir kısmı her para yatırmam da kesiliyor ve kredi ödememi yapamıyorum. Bu kesilmiş olan ücretlerin hesabıma geri iade edilmesini talep ediyorum.

Kullanmadığım bir hesaptan neye istinaden hesap işletim ücreti kesilmektedir. Sizden çekmiş olduğum kredinin gerekli ödemeleri ve kesintileri zaten kredi çektiğimde kesildi bu kesilen ücretler haksız bir kesintidir. Konu ile ilgili gerekirse yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Şimdiye kadar hesabından hesap işletim ücreti adı altında çekilen tüm tutarların tarafıma ödenmesini rica ederim.

Yunus 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sn Yunus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Yunus E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön