10 Mayıs 2013 #1789729

ING Bank Hesap İşletim Alıyor!

ING Bank'tan 2 yıl önce kredi çekmiştim. Herhangi bir hesap işletim ücreti kesmediklerini söylemişlerdi. Kredi ödemelerimi bitirdim derken her ay hesabımdan 7,5 tl hesap işletim ücreti kesildiği ortaya çıktı. Aylık 7,5 tl hesap işletim ücreti kesiyorlar. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Bülent 63 Okunma

Cevaplar

  • Bülent17 Mayıs 2013

    Hesap işletim ücretinin iadesi konusunda müşteri temsilcileri kısa bir sürede dönüş yaptılar ve hesap işletim ücretlerinin geriye iade edildiğini söyledir,Fakat bundan sonraki süreçte otomatik ödeme talimatı verilmediği sürece yine kesileceğini söylediler.Böyle bir uygulamanın olmadığını sizlerde biliyorsunuz.Bu ayın hesap işletim ücretini ve tarafıma bildirimi yapılmayan diğer tüm borçlarımı ödeyim (49 tl bankadakiler de ne oldugunu açıklayamasalarda) tüm hesaplarımı kapattım.Değerlendirme yapmamı istemiştiniz,değerlendirmemi yaptım ve bir daha ing bank ile çalışmamaya karar verdim,Ayrıca hesabımın kapatılıp kapatılmadığından emin değilim.çünkü hesabın kapatıldığına dair bir belge veremediniz.Süreci takip ettiğimi bilmenizi isterim,

  • ING Bank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sn Bülent G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Bülent G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön