27 Eylül 2014

ING Bank Hesap İşlem Ücreti!

ING Bankası 4. levent şubesinden ihtiyaç kredisi kullandım. Bana açılan hesaptan erken ödeme yaparak kredi taksitlerimi erken ödemekteyim. Bu ödemeleride internet bankacılığından yapmaktayım. Bankanın ne şubesini nede TB meşgul etmediğim halde tarafımdan hesap işlem ücreti alınmıştır.

Bu sene yayınlanan kanun ile hesabımı sadece kredi ödeme amacıyla kullandığım zaman hesap işlem ücreti tahsilatı yapılamayacağı haberlerde dinledim. Ancak ING Bank benden bu ücreti yinede tahsil etmektedir. Konu hakkında şikayetimi iletmek istedim.

Ali 355 Okunma

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı08 Ekim 2014

    geri dönüşünüz için tşk ederim

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Ali K. M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Ali K. M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön