21 Şubat 2013

ING Bank Hesap Hareketleri Adresimize Gönderilmedi!

Bankanın eski müşterisiyiz 18.02.2013 tarihinde ING Bank Bahçekapı şubesinden 01.01.2012-31.12.2012 dönemine ait hesap hareketlerinin e-mail adresimize gönderilmesini talep ettik.
20.02.2013 tarihine kadar 0212 304 92 03 nolu faxına 4 kez ve sözlü orak da bildirmemize rağmen sonuç alamadık. Ancak hiçbir şekilde geri dönüş yapıldı nede bir açıklama. Amaç hizmetse gerektiği zaman ulaşamıyor ise bu bankanın kuruluş amacı nedir? Baştaki insanlar alt kademelerinin ne kadar kalitede hizmet verip vermediklerini bilsinler.ING bank a yakışan kalitede insanlarla çalışın ve insanları kendinizden soğutmayın.

Yahya 201 Okunma

Cevaplar

 • Yahya23 Ocak 2015

  Şikayet No..: 2991309 ing şişli şubesi bankanın müşteri hizmetleri geri döndü ancak hiçbir sorun çözülmedi 1 ayda 1 cari ekstre gönderemeyen Banka'nın yöneticilerine seslenmek şunu sormak istiyorum. Amaç hizmetse gerektiği zaman ulaşamıyor ise bu bankanın kuruluş amacı nedir.? Baştaki müdür ve müdür yardımcıları alt kademelerinin ne kadar kalitede hizmet verip vermediklerini ne kadar sorguluyor. Artık yazmaktan ben utanıyorum, bir sonraki şikayet merciimiz BİMER olacak bilgilerinize...

 • ING Bank Temsilcisi19 Haziran 2013

  Sn Yahya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Bahçekapı Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Yahya24 Mayıs 2013

  mesajım iletilmiş ancak titizlikle inceleniyomuş hedefleriniz arasında çözümü yapılıyomuş en kısa zaman da temasa gecilecekmiş yalanın canlısı ben buna derim işte 2012 nin bitiminde ekstre istiyoruz 2013 mayıs oldu ne arayan ne ekstreyi mail atan ne de en az 10 kez fax göndermemize rağmen geri dönüş bu şu demek oluyo sizi ti ye alıyoruz. bende size diyorumki Bizi yoran hayatın zorlukları değil, anlayışların kıtlıklarıdır.

 • Yahya28 Mart 2013

  Sn Yahya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. diyosunuz 21.subat 2013 den bugune donus yok. bizde size hatırlatırız Saygılarımızla, atik diş deposu

 • Yahya04 Mart 2013

  ne kadar larc bir kurumsunuzki hala bir ekstre bile alamadık yazıklar olsun mahkeme kararı ilemi sizden hareket dökümü isteyeceğiz.müşteri memnuniyeti bu olsa gerek.

 • Yahya22 Şubat 2013

  sayın yetkili hala bankanızdan istemiş olduğumuz ekstreler tarafımıza ulaşmadı galiba savcılığa suç duyurusunda bulunacağız . nasıl bir bankasınız.sizle çalışmamakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha gördük. bilginize

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sn Yahya A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön