29 Ağustos 2013 #1981353

ING Bank Hesap Güncellemesi Adı Altında Okutmadan Belge İmzalattılar!

Telefonla arayıp bilgi güncellemesi için ING Bankasına gitmem istendi. Gittim kimliğimin sistemde görünmediğini ve hesap güncelleme için imza atmam gerektiğini söyledi. İmzalamam için bir dosya önüme çıkardılar ve okutmadılar bu güvenliğiniz için imzalamazsanız 20 Eylülde hesabınız bloke olur dediler. Bende okumadan içinde ne yazdığını bilmediğim birşeyi imzalamak istemedim. Farklı olduğunu belirttim herkes imzaladı cevabını aldım herkesin imzalaması farklı olmadığını gerektirmez dedim ve hesaplarımda sorun çıkmaması için belgeyi imzaladım.

Merihan 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Merihan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Merihan D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön