23 Temmuz 2014

ING Bank Hesap Dökümü Defter Ücreti Kesti.

18.07.2014 tarihinde hesap döküm defteri almak için ING Bank Altunizade şubesine gitti. Bankodaki görevli personele hesap döküm defteri almak istediğimi söyledim ve bizim müşterimiz değilsiniz beni uğraştırmayın diyerek geri çevirdi. Daha sonrada 30 TL ücreti olduğunu ve bu ücreti ödersem verebileceğini söyledi. Kendi şubemi arayıp durumu anlattığımda böyle bir hakları olmadığını öğrendim. Bu yüzden gereğinin yapılmasını arz ederim.

Hasan 314 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Hasan B. C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 23/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Hasan B. C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön