09 Eylül 2013 #1994115

ING Bank Hesap Cüzdanı Çıkaramadılar!

1 hafta 10 gün önce Adana Gazipaşa Şubesinde turuncu hesap açtırmıştım; Bir ara uğrayıp hesap cüzdanınızı alabilirsiniz dediler. Tam 1, 5 saat bekledim ve sistemde sorun olduğunu söylediler. Ayrıca vadesiz hesap işletim ücreti alındığını da söylememişlerdi.


Hesabımı kapatmak isteyince çalışanların tavrı değişti , sert konuştular. Çok amatörler. Beklediğim süre içinde Kredi borcunu kapatıp dilekçe verdiği halde hesabı kapatılmayan bir müşteri ; ATM'den parasını çekemediği halde parası eksilen bir vatandaş ile kredi kartı ve hesap işletim ücreti hakkında yanlış bilgilendirilen biri daha geldi...

Leyla 154 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sn Leyla Rabia U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/10/2013 tarihinde Gazipaşa Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Leyla Rabia U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön